Na tym gramy


KORG iS40
KORG iS40

KORG is40

Towarzyszy zespołowi prawie od samego początku istnienia zespołu. To na nim tworzony był dzisiejszy repertuar. Obecnie większość repertuaru przeniesiona do młodszego "brata" - PA800 prezentowanego poniżej.   

 


 

KORG PA800
KORG PA800

KORG PA-800 

 ... to kompletne narzędzie pracy dla profesjonalisty. Intuicyjny w obsłudze, mocny obliczeniowo i oszałamiający brzmieniem jak żaden inny areanżer. Pomimo zaawansowanej technologii, która zawarta jest w Pa800 , instrument ten jest wyjątkowo przyjazny użytkownikowi i prosty w obsłudze. 

 

 


 

KORG PA-1000
KORG PA-1000

KORG  PA-1000 

 Twórcy instrumentu postarali się, aby jego obsługa była intuicyjna i szybka. Duży dotykowy, kolorowy wyświetlacz pozwala na natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji. Instrument ten to główne źródło muzyki w zespole.To tu następuje większość produkcji muzycznej zespołu. 

 

 


 

DasAudio AVANT 12A / 18A
DasAudio AVANT 12A / 18A

Nagłośnienie.

 Aktywny system firmy DAS Audio serii AVANT.

     Avant 12A to dwudrożny, aktywny zestaw szerokopasmowy, pracujący w trybie bi-amp. Zastosowano w nim 12-calowy przetwornik niskich tonów z 3-calową cewką oraz ciśnieniowy driver z cewką o średnicy 1,75'', 1-calowym wylotem i tytanową membraną. Przetworniki zasilane są ze wzmacniacza o mocy nominalnej 500 W (LF) i 100 W (HF). Zestaw wyposażono w zasilacz impulsowy oraz efektywny wzmacniacz pracujący w klasie D ,oddzielnych dla toru LF i HF. 

      Avant 18A to aktywny subwoofer w obudowie bass- reflex, wykonanej ze sklejki, bazujący na 18-calowym głośniku z ferrytowym magnesem i 4-calową cewką. Podobnie jak w zestawie szerokopasmowym, zastosowano tu również impulsowy zasilacz oraz wzmacniacz mocy pracujący w klasie D. Nominalna moc subwoofera to 750W.

      Łączna moc zestawu to niespełna 2000 W ! Duża efektywność, wysoka sprawność oraz doskonała jakość sprawiają, że zestaw D.A.S. Audio świetnie sprawdza się na każdej imprezie.

 

 


 

SHURE Beta58A
SHURE Beta58A

MIKROFONY 

      Beta 58A to wykonany z niezwykłą starannością dynamiczny mikrofon wokalowy przeznaczony do użycia podczas koncertów, a także w studiach nagrań. Specjalnie ukształtowana charakte- rystyka częstotliwościowa podkreśla brzmienie wokalu, a superkar- dioidalna charakterystyka kierunkowości zapewnia odpowiedni poziom izolacji od innych źródeł dźwięków.

        W wyposażeniu posiadamy również zestaw bezprzewodowy. Ten drugi służy nam głównie do prowadzania zabaw, oczepin, przemówień gości itp.   

 


 

BEHRINGER XENYX QX1222 USB
BEHRINGER XENYX QX1222 USB

MIXER 

Mixer XENYX z serii Q to mikser uzbrojony w cztery przedwzmacniacze mikrofonowe w klasie premium i zaawansowane funkcje zwykle zarezerwowane dla drogich konsolet. Może obsługiwać koncerty na żywo i zapewnia świetne narzędzia do tworzenia wspaniałej jakości nagrań. Wybrany przez nas model wyposażony jest w dedykowany port "wireless-ready" dla integracji z nową serią mikrofonów bezprzewodowych USB - serii ULM, pierwszym tego rodzaju w rozwiązaniem w branży. Wyposażony jest w najwyższej jakości procesor FX KLARK TEKNIK z wyświetlaczem LCD, Dual-parameters , funkcja Tap oraz możliwość zapisania i ustawienia parametrów użytkownika.   

 


 

REVO III
REVO III

OŚWIETLENIE

- zestaw lamp:

   PAR 56 LED - 4 szt.

   PAR 64 LED - 4 szt. 

- efekt REVO III 

- Mini Laser - 2 szt 

- wytwornica dymu DYNAFOG1000

- EUROLITE DMX Operator

Sprzęt dodatkowy

 


 

APC Smart 1000 VA
APC Smart 1000 VA

 

 APC Smart 1000VA

Zasilacz awaryjny renomowanej firmy, to bezpieczeństwo energetyczne zespołu. U nas chwilowy brak prądu, spadki napięcia nie zakłócą przebiegu imrezy. Pojemność akumulatorów zapewnia dopływ prądu przez min.1 h